Консультативний пункт з питань наркотичної та алкогольної залежності

Перш за все, на індивідуальній консультації у ГО Дорога наші фахівці Вас уважно вислухають. Ви можете прийти як самі так і з близькими. Фахівці проведуть діагностику стадії залежності. Допоможуть підібрати програму лікування. За необхідності скерують на детоксикацію та організують супровід пацієнта.

Консультації і запис за тел. 067 341 48 69, 067 453 53 20

Група підтримки для співзалежних (батьків та близьких залежних )

Фахівці ГО Дорога надають допомогу сім'ям алко- і наркозалежних людей, що проходять курс реабілітації від хімічної залежності. Формування у рідних і близьких вірної оцінки існуючої проблеми, отримання навичок правильного спілкування із залежними членами родини, вибудовування нових відносин з людиною, яка о дужує дозволяє досягти набагато стабільнішої ремісії у людей, які повертаються в сім'ю після проходження реабілітації.

Звернувшись до фахівців нашого консультативного пункту за адресою вул. Кульпарківська, 160, Ви отримаєте кваліфіковані відповіді на всі питання щодо проблем, з якими зіт кнулася ваша сім'я та отримаєте теплу підтримку родин, які вже навчилися їх долати.

Терапевтична група для узалежнених, які пройшли програми реабілітації

Після проходження стаціонарного курсу лікування від залежностей, ми пропонуємо своїм пацієнтам відвідувати групи підтримки. Тут Вас чекає спілкування з однодумцями , безпечна атмосфера, розуміння і повага. Це одночасно і терапія і якісне проведення вільного часу.

Телефон  067 673 39 78

або на нашому сайті http://dorogatc.com.ua/